Google створив спеціальний сайт для подорожей на Прикарпатті

Представники компанії Google-Україна представили онлайн-ресурс «Мандруй Івано-Франківщиною», де всі охочі зможуть знайти інформацію про кращі місця Прикарпаття для відпочинку.

Цей сайт було створено в рамках реалізації кампанії «Цифрове перетворення Івано-Франківської області». До слова, Прикарпаття стало шости регіоном в Україні, де була реалізована схожа програма, передає West News.

Прикарпаття є одним із найпопулярніших регіонів України для зимового відпочинку, –  вважають у компанії. Область має має унікальне поєднання природних та історичних памяток, і на Прикарпатті є багато цікавих місць, як для активного, так і культурного або оздоровчого відпочинку.

Саме тому спеціалісти Google створили спеціальний сайт «Мандруй Івано-Франківщиною».

«На ньому легко шукати інформацію. Тут є можливості пошуку інформації, побудови маршрутів і можливість ділитися ним. Тобто, для туриста це має бути найбільш зручний інструмент, щоб скласти свою історію подорожей. На разі сюди внесено лише 100 обєктів, але цей список буде постійно оновлюватись», –  розповідає представник компанії «Google-Україна».

Скріншот сайту "Мандруй Івано-Франківщиною"

Скріншот сайту “Мандруй Івано-Франківщиною”

На сайті зібрано безліч корисної інформації, включно із 3D-турами по таких цікавих місцях, як Манявський Скит,  Галич тощо. На ньому можна піднятися на Ратушу Івано-Франківська або помилуватися приголомшливими краєвидами в обсерваторії Піп Іван. Обравши на мапі об’єкт, який вас цікавить, можна подивитися, що є поряд і де можна зупинитися. Окрім цього, на сайті можна знайти контактну інформацію та багато яскравих фото і відео.

Для зручності на ресурсі є інструмент «Сплануй подорож», який дозволяє скласти маршрут з місць, що вас цікавлять, і потім поділитися ним з друзями або запросити їх приєднатися.

Проект було створено за підтримки Івано-Фрнківської ОДА та міської ради.

Переглянути сайт можна за посиланням https://discover.if.ua/.

Загрузка...

Comments are closed.