Червоні картки, бійка та розгром: івано-франківський “Тепловик” виграв перший офіційний матч у новому році

1 339

Сьогодні, 18 березня, івано-франківська футбольна команда “Тепловик-Прикарпаття” у черговому турі Чемпіонату України з футболу у Другій Лізі впевнено перемогла новокаховську енергію з рахунком 3:1.

Гра проходила на стадіоні “Рух” у Франківську. Вже з перших хвилин матчу гравці “Тепловика” взяли ініціативу на себе, що вилилося у забитий м’яч – на 13-ій хвилині матчу голом відзначився Тарас Бойко. Згодом гра вирівнялася і обмінявшись кількома гострими моментами команди пішли на перерву з рахунком 1:0.

По перерві франківські футболісти знову пішли вперед. Їм вдалося забити ще двічі – на 72-ій хвилині відзначився форвард “Тепловика” Ігор Худоб’як, а на 84-ій – Арутр Комар.

На 90-ій хвилині гри гості відіграли один м’яч і зафіксували кінцевий результат – 3:1.

Варт відзначити, що гра була досить грубою. В середині другого тайму за “відмашку” від суперника пряму червону картку отримав гравець “Тепловика”. За ним вилучили і головного тренера франківців Володимира Ковалюка – за розмови з арбітром.

На 92-ій хвилині матчу між футболістами почалася масова бійка, яка закінчилася вилученням гравця “Енергії” та двома попередженнями для футболістів “Тепловика”.