Лише троє з 56 українських посадовців і депутатів допомогли армії на прохання волонтерів

189

У листопаді минулого року волонтери фонду «Повернись живим» написали перші 10 листів до найзаможніших народних депутатів, у яких запропонували їм спрямувати частину показаних в е-деклараціях статків на потреби армії.

Про це повідомляється на сторінці волонтерського фонду у Facebook, передає WestNews з посиланням на ZAXID.NET.

Як йдеться у повідомленні, станом на вівторок, 10 січня цього року, такі листи надіслані вже 56 «е-декларантам», серед яких найбагатші депутати різних фракцій і груп, міністри, міські голови, очільники обладміністрацій, прокурори та навіть судді. Крім того, їхні звернення отримали 10 депутатів-майданівців, до яких волонтери вирішили звернутися у третю річницю Революції Гідності.

Однак волонтери констатували, що лише 11 із 56 отримувачів «листів щастя», надіслали їм відповіді, хоча відповідно до закону «Про звернення громадян» вони мали відповісти упродовж місяця з дня отримання листа.

У свою чергу, відгукнулися на прохання волонтерів і надали допомогу армії лише троє із них. А саме: Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко (передав тепловізор «Народному тилу»), депутат ВРУ Ганна Гопко (зазначила у листі, що перерахувала кошти на рахунок «Повернись живим» і Старший слідчий департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Юрій Кривобок (допоміг у придбанні для проекту «Броня» 60-ти планшетів SamsungGalaxy Tab3 із додатковими картами пам’яті).

Нагадаємо, що волонтери надсилали свої листи до тих, хто вказував у електронних деклараціях великі статки.

Загалом, за час своєї роботи, волонтери «Повернись живим» зібрали для армії 100 мільйонів гривень.

Коментарі:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *