Розділили перемоги: БК “Франківськ” завершив рік двома матчами у Харкові

63

Жіночий баскетбольний клуб “Франківськ” у понеділок і вівторок, 19-20 грудня, провів два поєдинки Вищої ліги України проти харківського “Інваспорту”.

У першій грі баскетболістки Франківська сильніше почали матч, але харків’янки швидко вирівняли положення, і на велику перерву команди пішли за рівного рахунку. Друга половина гри пройшла вже за переваги господарок майданчика, які довели поєдинок до перемоги 71:59, повідомляє WestNews із посиланням на sport.if.ua.

Натомість, у ругому матчі франківчанкам вдалось взяти реванш. Захопивши перевагу у першій половині гри, вони трохи здали позиції у третій чверті, але завдяки сильній кінцівці виграли матч 75:80.

bkfrankj
Як повідомлялося раніше, 17-18 грудня в рамках 6-го туру Вищої ліги України в Івано-Франківську відбулося західноукраїнське дербі.

“Говерла” приймала принципового суперника – львівську “Політехніку”, з якою, як відомо, склалася дуже цікава історія протистоянь в рамках не тільки “вишки”, а й Суперліги. Не дивно, що дві кращі команди Західної України сперечаються за найвищі місця й цього сезону.

У першому матчі “Говерла” впродовж всього ігрового часу контролювала хід поєдинку проти “Львівської Політехніки”, що в результаті забезпечило “ведмедям” впевнену перемогу.