У Франківську розпочався матч між місцевим “Тепловиком” та новокаховською “Енергією”. ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ

233

В Івано-Франківську на стадіоні “Рух” розпочався мітч Другої Ліги Чемпіонату України з футболу між місцевим МФК “Тепловик-Прикарпаття” та ФК “Енергія” з Нової Каховки.

На грі зібралося близько 1000 вболівальників. Зазначимо, що рекорд з відвідуваності було встановлено у першому турі чемпіонату в серпні минулого року. Тоді подивитися на гру “Тепловика” прийшло понад 6 тисяч вболівальників.

Більше інформації напередодні матчу читайте у прев’ю.

Трансляція

З перших хвилин матчу ініціативу на себе взяли франківські футболісти. Форвард “Тепловика” Ігор Худоб’як мав чудову нагоду забито гол, проте м’яч пролетів поруч із стійкою.

ГОЛ! На 13-ій хвилині матчу відзначився гравець франківської команди Роман Бойко. Він вдало зіграв під час розіграшу кутового.

Після забитого голу і до 28 хв гра була спокійною і проходила в центрі поля.

На 28 хв “Прикарпаття” пробивало два поспіль небезпечні штрафні удари, але в обох випадках м’яч пролетів повз ворота.

Після цього гра знов перемістилася до центру поля.

На 39-ій хвилині гравця “Тепловика” збили у штрафному майданчику суперника, але рефері не наважився призначити пенальті.

На 44-ій хв гостру атаку провела “Енергія” – після подачі з флангу захисник франківців вибив м’яч за межі поля.

Перший тайм завершився з рахунком 1:0.

Перерва.

Після перерви футболісти “Тепловика” знову пішли вперед, що призвело до загострення біля воріт голкіпера “Енергії”.

На 62-ій хвилині у франківської команди виник гострий момент, але вдало зіграв воротар суперників, який витягнув м’яч з нижньої “шістки” воріт.

ГОЛ! На 72-ій хв рахунок подвоює форвард франківців Ігор Худоб’як – він вдало замкнув простріл із флангу.

Червона картка! Футболіст “Тепловика” грубо відмахнувся ногою від суперника вже після свистка рефері, за що отримав вилучення.

Тренера “Тепловика” вилучили з поля! Володимир Ковалюк отримав “червону” за суперечки з арбітром. Гаряче на стадіоні!

НЕБЕЗПЕЧНО! На 83-ій хвилині гравець “Тепловика” Артур Комар влучив у стійку воріт.

ГОЛ! 3:0! Артур Комар вдало пробив у “дев’ятку”. “Тепловик” забиває у меншості.

ГОЛ! Гості відіграли один м’яч на 90-ій хвилині матчу. Рахунок став 3:1.

А на полі тим часом вирують справжні пристрасті – між футболістами почалася бійка. В результаті, гравця “Енергії” вилучили, а два футболісти “Тепловика” отримали по “гірчичнику”.

Фінальний свисток. Гра завершилась з рахунком 3:1 на користь івано-франківського МФК “Тепловик”.