В ОДА нагородили неповносправних атлетів – чемпіонів Європи

298

Днями у Франківську відбулася прес-конференція, на якій відзначили переможців та призерів Чемпіонату Європи з легкої атлетики серед спортсменів із обмеженими фізичними можливостями.

Про приємну подію повідомляє прес-служба ОДА, передає WestNews.

У заході взяв участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк.  Також до прес-конференції долучилися начальник управління спору ОДА Орест Оклієвич та тренери легкоатлетів.

Результати наших спортсменів – це також досягнення їхніх тренерів та структур, які сприяли їх підготовці та участі у Чемпіонаті Європи з легкої атлетики.Нам приємно, що прикарпатські спортсмени показали такі хороші результати. Саме своїми досягненнями та здобутками вони популяризують наш край та країну загалом” – зазначив Ігор Пасічняк.

Орест Оклієвич розповів, що чемпіонат проходив у м. Прага (Чехія) з 8 по 12 березня. У складі національної параолімпійської збірної команди з легкої атлетики брали участь троє спортсменів з Івано-Франківська, які вибороли 7 нагород. Зокрема, дві золоті, одну срібну та чотири бронзові медалі.

Переможцями та призерами змагань стали Юлія Шуляр (тренер Євгеній Єрузель) (біг 200 м – ІІІ м., естафета 4 х 200 м – ІІІ м.), Василь Біленко (тренер Володимир Антонець) (біг 60 м з бар’єрами – Ім. (рекорд змагань), естафета 4 х 400 м – ІІІ м.), Павло Волуйкевич (тренер Євгеній Єрузель) (біг 3000м – Ім.;, біг 1500 м – ІІ м., естафета 4 х 400 м – ІІІ м.).