“Ведмеді” розгромили чергового суперника по Вищій лізі України

94

В рамках 4 туру чемпіонату Вищої ліги України івано-франківська “Говерла” здобула впевнену перемогу над дніпровським “ДОС ДЮСШ ДОР”.

Підопічні Павла Піскарьова домінували на майданчику манежу КФВ впродовж усіх 40 хвилин поєдинку. Гості ж змогли дати бій «ведмедям» тільки в першій чверті (19:15). Надалі гра повністю перейшла під контроль франківців, повідомляє WestNews.

У складі переможців одразу п’ять гравців здобули більше 10 очок, а Олександр Белла ще й відзначився дабл-даблом (11 очок + 12 підбирань). Відзначимо повернення у склад «Говерли» капітана Андрія Калашнікова, який пропустив два попередні матчі.

Таким чином «Говерла» здобула шосту перемогу в сезоні, зміцнивши свої лідируючи позиції в Групі 1. Повторний поєдинок між командами відбудеться у середу, 16 листопада (13:00).

“Говерла” – “ДОС ДЮСШ ДОР” – 91:53 (19:15, 25:20, 24:14, 23:4)
15 листопада. м.Івано-Франківськ, манеж КФВ, 200 глядачів.
“ГОВ”: Коровяков (15), Юрченко (14 + 9 підбирань), Серпілін (13), Белла (11 + 12 підбирань), Гарбарчук (10), Подковирок (8 + 5 перелач), Кошовець (8 + 7 підбирань + 5 передач), Гуменюк (6 + 8 підбирань + 5 передач), Сушириба (4), Калашніков (2 + 8 передач).
“ДОС”: Кузнєцов (17), Фоменко (7), Рязанцев (7), Букін (6).