10 гірсько-штурмова бригада за п’ять днів знищила чотири одиниці техніки ворога. ФОТО

09.02.2019, 15:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

10 гірсько-штурмова бригада в зоні бойових на Донбасі за п’ять днів знищила чотири одиниці техніки російсько- окупаційних військ.

Про це повідомив офіцер бригади Гліб Бабіч у соціальних мережах.

“На військовому сленгу це називається “заПТУРили”. Чотири постріли, чотири ракети – чотири влучення. Українським комплексом “Стугна” (хоча “вони” стверджували, що це Джавеліни. Ой, а може таки Джавелини? Ну хоч два з чотирьох?), -йдеться в дописі.

30.01 – КАМАЗ з бойовиками;
31.01 – МТ-ЛБ з ЗУ-23-2 та розрахунком;
03.02 – МТ-ЛБ з ЗУ-23-2 та розрахунком;
04.02 – КРАЗ з бойовиками.

Всі випадки сталися під час спроби зближення ворожих сил з нашими позиціями, і спробі атакувати. Всі випадки лежать в рамках права ВСУ на адекватну відповідь.

Ні, це не “спеціально запрошені фахівці”. Це кілька РІЗНИХ штатних розрахунків бригади (документи подані на нагородження). Це демонстрація сили Армії. Це демонстрація ступеня вишколу і готовності Армії. Це характерний приклад того, як армія воює, і реагує на дії противника. Це яскрава картина того, як виглядає зараз війна з агресором. Яка не закінчилася від слова “зовсім”. Нарешті, це підтвердження якості та мощі зброї, розробленої і виробленої в Україні, – розповідає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціною життя: в зоні бойових дій загинув український захисник

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X