10 місяців боротьби: синочок прикарпатського футболіста подолав страшну недугу. ФОТО

22.11.2018, 8:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Максимчик Бочкур – син футболіста івано-франківського МФК “Прикарпаття”, подужав страшну недугу – гепатобластому печінки.

Про це у соцмережі повідомила матір хлопчика Віра Бочкур.

«Ми закінчили лікування! Усе!!! Це перемога!!! Ми так цього чекали! У Макса з сьогоднішнього дня офіційна ремісія. У Макса все чисто. Макс ЗДОРОВИЙ. Слава Богу і нехай так буде завжди і всю його довге життя. З сьогоднішнього дня хочемо почати нову, вільну від раку життя!», – йдеться у повідомленні в мережі Facebook.

«Дякую ВАМ друзі, що ви були з нами весь цей час, за молитви, за теплі слова і фінансову допомогу! Ваша потужна підтримка надавала сил! Спасибі, що ви вірили з залишилися з нами до перемоги», – додає жінка.

Віра Бочкур також повідомила, що незабаром повернеться додому із сином. Окрім того, щотримісяці їм доведеться проходити контрольні огляди в лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сину футбольного тренера, який постраждав у ДТП, потрібна допомога на лікування

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X