WestNews.com.ua

10 прикарпатських підприємств скористалися безвідсотковими держкредитами на розвиток сільського господарства

09.12.2019, 12:09  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

9 грудня в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулася щотижнева онлайн-нарада під головуванням першого заступника голови ОДА Марії Савки.

Зокрема, під час засідання розглянули питання про виконання державних програм підтримки розвитку сільського господарства, інфомує WestNews.

“Майже 35 млн грн виплачено особам, які утримують молодняк. Найбільші суми отримали Верховинський, Косівський та Надвірнянський райони. У середньому, одна людина отримала 1,5 -2 тисячі грн. Також держава виплачує гроші юридичним особам, корті утримують дійні корови. Цією програмою скористалися 23 підприємства.

Окрім того, держава відшкодовує господарствам, які закуповують садильні матеріали. Так, відшкодування становить 80%. Також держава надає безвідсоткові кредити на розвиток сільського господарства. Ними скористалися 10 господарств. Господарства, які діють три роки, отримують субсидії. Від 12 до 40 тис грн.”, – розповів під час наради директор департаменту АПР Івано-Франківської ОДА Іван Андріїшин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цього тижня на сесії облради буде обговорено бюджет на 2020 рік

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X