WestNews.com.ua

100 років: прикарпатка відсяткувала поважний ювілей. ФОТО

21.09.2020, 18:22  |  Автор:   Хромей Зоряна

Цього року дочекалася свого 100-річного ювілею жителька селища Єзупіль Тисменицького району Ганна Іванівна Регей. Його ювілярка відсвяткувала 17 вересня.

Ганну Іванівну нагородили грамотою голів Тисменицької районної ради і районної державної адміністрації та символічною відзнакою, вручили грошову винагороду.

Прожила пані Ганна нелегке життя: працювала в місцевому колгоспі, в якому стала пізніше ланковою, виховувала двох доньок, овдовіла, пережила буремну віху змін. Попри важкі часи, революції, війни і голодомор Ганна Іванівна все ж зуміла передати найкращі людські риси своїм наступним поколінням, виховати в них чесніть, добропорядність, щирість і чуйність, адже в бабусі є багата родина.

Привітати столітню ювілярку з цією поважною датою навідались і поважні гості: голова районної ради Тетяна Градюк, керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, селищна голова Єзупільської селищної ради об’єднаної територіальної громади Ганна Кушнір та секретар Світлана Кудляк.

Наприкінці святкової церемонії всі гості та учасники свята зробили пам’ятну спільну фотографію та ще раз побажали Ганні Іванівні ще довгих і щасливих років життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Прикарпатка відсвяткувала свій 100-річний ювілей. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X