Скоро школа: в Івано-Франківську 58 учнів отримали портфелики зі шкільним приладдям. ФОТО

14.08.2018, 20:26  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Перед початком навчального року в Івано-Франківську відзначають свято першого портфелика, започатковане службою у справах дітей, ще сім років тому.

Так щорічно коштом міського бюджету закуповують шкільні рюкзаки та необхідне приладдя дітям-сиротам і позбавленим батьківського піклування, інформує WestNews з посиланням на міську раду Івано-Франківська.

А ось вже другий рік поспіль до цього списку додаються й діти, чиї батьки загинули в зоні АТО. Сьогодні вручили 58 таких портфелів. Їх отримали діти, які опинились у скрутних життєвих обставинах. Зокрема й ті, хто живуть у Містечку милосердя, в прийомних сім’ях, закладах соціального захисту. Шкільний інвентар отримали учні 1-4 класів.

«Дуже дякую партнерам, які традиційно роблять хороші знижки для нас на канцтовари. Дякую й депутатам, що підтримали ініціативу. Основне, аби такі діти відчували нашу турботу. Але головна подяка – тим небайдужим людям, які сьогодні опікуються малечею. Громада не повинна бути осторонь в непростих ситуаціях», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

А секретар міської ради Оксана Савчук наголосила, що така увага і турбота про цих дітей є добрим прикладом того, як ми повинні дбати один про одного. Окрім портфелів діти отримали смачні подарунки та день безкоштовних веселощів у розважальному центрі «Чубі Бум».

Нагадаємо, в Івано-Франківську школи-садки стануть молодшими школами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У двох школах Івано-Франківська триває ремонт у харчоблоках. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у FacebookInstagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

14.08.2018, 20:26  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X