На Прикарпатті четверо осіб доставлені до лікарні через обмороження, серед них – неповнолітній хлопець

На Прикарпатті за минулу добу, 9 січня, четверо людей доставлені до лікарні з обмороженням та загальним переохолодженням тіла.

Відтак, 19-річний хлопець з діагнозом – обмороження обох стоп і правої кисті руки ІІ ступеня, 16-річний хлопець з діагнозом – обмороження стопи правої кінцівки I- ступеня, 29-річний чоловік з діагнозом – загальне переохолодження тіла та 53-річний чоловік  із діагнозом – обмороження ІІ-ІІІ ступеня верхніх кінцівок пальців обох китиць.

9 січня о 10.55 в травматологічне відділення Тлумацької ЦРЛ поступив житель с. Бортники Тлумацького району, громадянин 1993 року народження, з діагнозом обмороження правої кисті руки ІІ ступеня, та о 14.10 поступив житель с. Гринівці Тлумацького району гр. 1998 р.н., з діагнозом обмороження обох стоп і правої кисті руки ІІ ступеня. На даний час потерпілі знаходяться на стаціонарному лікуванні в Тлумацькій ЦРЛ.

9 січня о 12.25 в Коломийську дитячу лікарню до травматологічного відділення доставлено громадянина 2001 року народження, жителя Коломийського району с. Мишин з діагнозом – обмороження стопи правої кінцівки I- ст. Стан потерпілого задовільний.

9січня о 11.45 працівниками патрульної поліції було доставлено в Рогатинську ЦРЛ громадянина 1988 року народження, який проживає за адресою м. Надвірна, з діагнозом – загальне переохолодження тіла. Стан потерпілого задовільний.

9 січня  о 14.03 в травматологічне відділення Косівської ЦРЛ було доставлено жителя с. Середній Березів, громадянина 1963 року народження, із діагнозом: обмороження ІІ-ІІІ ступеня верхніх кінцівок пальців обох китиць. На даний час потерпілий знаходиться в травматологічному відділенні. Стан потерпілого середнього ступеня (помірно порушений).

Про це  WestNews повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Читайте також: На Прикарпатті автомобіль влетів у шлагбаум на залізничному переїзді, серед постраждалих – однорічна дитина

Коментарі:

Comments are closed.