Наступного тижня на Прикарпатті стартують військові навчання резервістів

Вже наступного тижня в Івано-Франківській області стартують навчання бійців військового резерву.

Про це на брифінгу розповів Т.В.О. військового комісара Івано-Франківської області полковник Юрій Верановський, передає WestNews.

Збори резервістів будуть проводитися у декілька етапів. Перший етап розпочинається вже наступного тижня. Решта – у період з 15 січня до 23 квітня.

Загалом, участь у навчаннях візьмуть понад 120 резервістів. 20 з них – офіцери.

«Всі військовослужбовці, які проходили службу, зараховуються до оперативного резерву за рішенням командирів. Це не означає, що зараховуються всі. Мова йде про тих військових, які добре проявили себе під час служби, мають хороші морально-психологічні якості і відповідний стан здоров’я», – каже полковник Верановський.

Резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата на підприємстві за той час, що він перебував у військовій частині.

Доставку резервістів до місць зборів та у зворотньому напрямку забезпечують військкомати. У випадку, якщо військовий прямує на збори самостійно, гроші на проїзд йому компенсуються.

В залежності від звання за 30 діб резервіст отримає грошову виплату у розмірі від 4 800 до 6 400 гривень. До слова, це у 2-3 рази більше, ніж в минулому році.

З урахуванням усіх виплат, військовозобов’язаний за 30 днів зборів отримає суму понад  10 тисяч гривень. Окрім цього, він підпадає під державне страхування та безкоштовне медичне забезпечення.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.