“Батько ґвалтував свою доньку в одній із кімнат їхньої квартири” – у поліції розповіли про деталі самогубства неповнолітньої дівчинки

Сьогодні, 11 січня, в ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області відбувся брифінг з приводу арешту чоловіка, який протягом 4 років ґвалтував свою неповнолітню дочку і довів її до самогубства.

Начальник сектору молодіжної превенції Алла Бойчук розповіла, що близькі дівчинки відгукувались про неї виключно позитивно, передає WestNews.

“Було опитано багато друзів та однокурсників. Всі відгукувались про дитину з позитивного боку. Її подруги повідомили, що дівчина часто пропускала заняття. Батько пояснював її відсутність тим, що вона наглядала за молодшими братами і сестрами”, – каже пані Бойчук.

Умови проживання в квартирі загиблої потребували покращення – на момент виїзду поліцейських у помешканні не було прибрано. На сьогодні умови проживання покращилися.

За словами правоохоронців, психологи у навчальному закладі не спостерігали за дівчинкою суїцидальних нахилів.

“Вона намагалася щось розповісти друзям, але її не розуміли. Мама і бабуся заперечували цю інформацію (про зґвалтування – ред.). Вони виріли батьку, який пояснював слова дочки її “неврівноваженістю”, – розповідає Алла Бойчук.

“Під час проведення експертизи на тілі дівчинки були виявлені ушкодження в ділянці статевих органів і у самих статевих органах. Статеві зносини з батьком відбувалися в одній із кімнат квартири, у якій вони мешкали”, – додала вона.

У передсмертній записці дівчинка написала, що в неї не було дитинства. Коли її друзі грались ляльками і гуляли, вона задовольняла статеві потреби свого батька. У другій записці вона дякувала своїй тітці, яка єдина їй вірила і порадила звернутися до психолога.

В поліції стверджують, що підозрюваний забороняв своїй дочці зустрічатися з хлопцями. Таким чином, правоохоронці відкинули версію про статеві зносини дівчини з іншою людиною.

Свою вину підозрюваний категорично заперечує. Йому загрожує до 10 років ув’язнення. На даний момент він перебуває у СІЗО.

Нагадаємо, 4 січня суд задовільнив клопотання прокуратури і 36-річного чоловіка було арештовано на 60 діб.

 

Загрузка...

Comments are closed.