Методи катування були такі, що не хочеться говорити, – звільнена бойовиками з полону франківська журналістка . ФОТО

Сьогодні, 11 січня, в Івано-Франківську розпочалася прес-конференція щодо перебування та звільнення з полону ЛНР журналістки з Прикарпаття Ольги Сворак, передає WestNews.

Жінка каже, що справді була на території ЛНР, а про саме звільнення не знала. Вважає, що стала політичною маріонеткою. Крім того, заявила, що працює тільки на Україну і готова пройти поліграф.

“Так, я справді перебувала на території ЛНР. Про саме звільнення я не знала, мене, як завжди, возили з мішком на голові. Я Була в інформаційному вакуумі. Я не знала, що стану політичною маріонеткою.
Я працювала на користь України, тому готова пройти поліграф, а також допит в СБУ. Відверто кажучи, я і зараз дуже хвилююся…
Я не знала, хто мене звільняє. Я, звичайно, вдячна Надії Савченко, якщо вона таки причетна до мого звільнення. Але я не знаю, хто мене звільнив”, – каже Ольга Сворак.

Нагадаємо, 27 грудня бойовики на тимчасово окупованих територіях Донбасу передали Україні двох жінок – Анжеліку Преснякову та Ольгу Сворак, яких тримали у полоні. Ольга Сворак, яку бойовики затримали на окупованій території Луганської області, була кореспондентом газети “Голос народу Івано-Франківщини” та інтернет ресурсу “Голос-інфо”. Сепаратисти заявили, що вона була “агентом СБУ” позивним “Заметіль”, і мала документи на ім’я Ольги Богданової. До слова, того ж таки 27 грудня у мережі з’явилася інформація, що журналіст із Прикарпаття Ольга Сворак серед терористів має коханого.

Журналісти та громадські активісти запитали Сворак чому і коли вона туди поїхала. До питання додавши, що Ольга Сворак зараз виглядаєте не так, як там: “Ви там щасливі були на фото, вам носили чемодан”.

“Стосовно речей… Особисті речі мені віддали… Я була цивільнополонена. Для чого я поїхала туди? Для того, щоб відстоювати інтереси України”, – відповіла журналістка, яку звільнили із полону.

А от на питання “В якості кого ви там були?“, Ольга Сворак дала неоднозначну відповідь:

“Наші франківські ЗМІ за мене вже давно все придумали, в якій якості я там була… Ця інформація не підлягає розголошенню на даний час”, – прокоментувала Сворак.

Та жінка каже, що її катували:

“В СІЗО до мене ставилися нормально, а перед тим був підвал і допити по 7 годин щодня. Методи катування були такі, що не хочеться говорити…”.

Далі дивіться у відеосюжеті на WestNews

Читайте також: Неоднозначний обмін: журналіст розповів на кого обміняли прикарпатську журналісту Сворак

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.