WestNews.com.ua

12 протоколів на порушників-паліїв складено цієї осені на території Івано-Франківської міськради

15.10.2019, 9:13  |  Автор:   Менів Андрій

У вівторок, 15 жовтня, відбулася оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про роботу мобільної групи із профілактики та запобігання спалювання сухої рослинності, побутових відходів на території міста., пише WestNews.

«Традиційно з приходом осені мешканцями приватного сектору спалюється трава. З метою запобігання або профілактики таких спалювань, була створена мобільна група. Протягом своєї роботи було здійснення 21 виїзд. Загалом за цей період сталося 25 пожежа в екосистемах. Була проведена профілактична бесіда із 65 громадянами, складено 12 протоколів (за аналогічний період минулого року – 7). Цього року в на не було такої задимленості, як в минулі роки. Дуже багато пожежа в нас було в Хриплині», – розповів під час наради Ігор Влізло – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У полоні вогню: на Надвірнянщині згоріла сауна, а в Рогатині – дача

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X