WestNews.com.ua

Підготовка до весни: на Прикарпатті очистять русла річок

07.02.2019, 20:34  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Калуші розчистять русла річок Млинівка та водовідвідних канав, щоб не допустити підтоплення житлових будинків. Так готуються до весняної повені. Так готуються до повені у 2019 році. Про це повідомляється на сайті Калуської міської ради, інформує West News.

Під час танення снігів в річці Млинівка очікують підйому рівня води. В ході роботи робочої групи було проведено огляд мостів через річку Млинівка. Визначено перелік робіт по очистці русла річки. Їх необхідно провести до настання весняного періоду.

Наступну виїзну нараду робочої групи заплановано на 08 лютого 2019 року по перевірці стану водовідвідних канав мікрорайону Підгірки для попередження підтоплення житлових будинків.

До речі, головний комунальник Івано-Франківська Михайло Смушак побоюється, що міст на Пасічну може не витримати весняної повені. Ямковий ремонт існуючого мосту на Пасічну зробити зараз з дотриманням всіх технології неможливо: зараз мінусові температури, величезна вологість і гарячого асфальту взагалі немає, є тільки холодний. Тож ремонт робили без застосування катка. Мешканці міста обурювалися в соцмережах, що такий ремонт – це марна трата коштів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФРАНКІВЦЯМ ПОКАЗАЛИ, ЯК БУДУЄТЬСЯ МІСТ НА ПАСІЧНУ. ВІДЕО

07.02.2019, 20:34  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X