В Україну потрапили небезпечні медичні препарати

08.02.2019, 10:32  |  Автор:   Галкіна Марта

Таблетки “Аскоріл” можуть становити загрозу здоров’ю людини. На підставі встановлення факту невідповідності лікарського засобу цей препарат заборонили в Україні. Про це йдеться у повідомленні  Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками, інформує WestNews.

Виробницом таблеток є підприємство, що розташоване в Індії.

“Суб’єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після одержання даного розпорядження необхідно вжити заходи щодо:

– перевірки наявності лікарського засобу АСКОРІЛ, таблетки, по 10 таблеток у блістері; по 2 блістери в картонній упаковці, серії 05181756, виробництва Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., Індія”, йдеться у повідомленні.

Аскоріл це поширений препарат, який застосовують для лікування продуктивного кашлю, що пов’язаний з бронхоспазмом. Його забороняють в Україні вже не вперше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпаття потрапили небезпечні для здоров’я спеції

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X