WestNews.com.ua

Марцінків пропонує відремонтувати дороги за іноземні гроші

08.02.2019, 10:54  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа виникла ідея залучити до капремонтів доріг у місті ряд великих компаній, в тому числі й іноземних. Тендери як і раніше відбуватимуться в системі ProZorro, повідомляє WestNews.

«Ми знаємо, що у Львові та Києві активно працюють турецькі компанії і зараз ведемо переговори з керівниками. Ми готові до співпраці. Головне, аби вони гарантували якість, особливо на капремонт. А капремонт – це не просто зрізати верхній шар і постелити новий, а дати хорошу основу, щоби дорога стояла не менше 10 років», – підкреслив міський голова.

Міський голова має намір залучити велику суму, оскільки йдеться про капітальний ремонт. Ямковий ремонт доріг у Івано-Франківську не має сенсу, наголосив Руслан Марцінків.

” Є вулиці, де вже нема що латати! Їх врятує тільки капремонт. Дав доручення опрацювати питання капремонту вулиць Івасюка та Автоливмашівської. Дуже непросте й витратне завдання. Приміром, Івасюка потягне близько 200 млн. гривень. Але треба робити, будемо десь шукати кошти”, зазначив він на своїй сторінці у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

08.02.2019, 10:54  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X