WestNews.com.ua

13-річна львів’янка народить від неповнолітнього односельчанина: мати дівчини відмовляється писати заяву

22.02.2020, 18:30  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

В одному із сіл Кам’янка-Бузького району на Львівщині 13-річна дівчина завагітніла від старшого на два роки односельчанина. Майже 8 місяців майбутня породілля приховувала вагітність від вчителів та односельчан, мати ж про це знала, але мовчала. Ба більше, зараз жінка відмовилася писати заяву на ймовірного батька-школяра та звинувачує свою доньку у тому, що трапилося.

У п’ятницю, 21 лютого, сільський голова розповів, що напередодні до їхнього села вже приїжджали працівники поліції з сектору ювенальної превенції, пише Zaxid.net.

«В нас в селі вже всі про то знають. Була поліція, всіх опитували, що і до чого. У селі про вагітну школярку дізналися десь два тижні тому. Раніше лише ходили чутки, соціальні служби викликали маму дівчинки, але вона ніяк не приходила. Прийшла аж під примусом, після повідомлення на її роботу. Працівники соцслужб їй поставили питання «в лоб», ну і вона підтвердила, що то правда».

Вагітна дівчинка зараз навчається у 8 класі сільської школи і досі відвідує заняття. Ймовірний батько майбутньої дитини з того ж села і вчиться в 9 класі.

У школі, де навчаються діти, про дівчинку відгукуються добре. Директорка школи розповіла, що восьмикласниця ніколи не пропускає уроків, хоча вчиться посередньо. Дівчинка дуже добра і має лише кілька близьких подруг. Cім’я, у якій вона росте – неблагополучна та багатодітна, проживає родина у цьому селі вже 17 років, хоча досі тут не прописана. Бабуся, мама та четверо дітей, серед яких вагітна школярка, живуть всі разом в одній кімнаті.

У школі зміни у зовнішності дівчинки помітили на початку грудня. З того часу директорка запевняє, що намагалася поговорити з мамою дівчинки, однак та ніяк не виходила на контакт. І лише кілька тижнів тому під тиском працівників соцслужби таки розповіла, що її донька дійсно вагітна.

З моменту публічного розголосу за цю справу взялися і правоохоронці. У секторі ювенальної превенції місцевої поліції почали слідство. Правоохоронці приїздять до села, опитують однокласників дітей та мешканців села.

Відомо, що мама вагітної дівчинки відмовилася писати заяву на хлопця, якого називають ймовірним батьком майбутньої дитини.

«Мама дівчинки звинувачує у тому, що сталося лише свою доньку, мовляв та сама винна, що з ним лягала», – стверджує директорка школи.

Вона також розповіла, що разом із психологом намагалася дізнатися в дівчинки чи не було примусу.

«Я в неї питаю, чи він тебе змушував? А вона каже – ні. Але в розмові ми почули, що він навіть ловив рибу і давав їй за то. Я в шоці була», – розповіла директорка сільської школи.

Про хлопця, якого називають ймовірним батьком, відомо, що він також з неблагополучної сім’ї. Два роки тому його маму звинуватили у неналежному виконанні батьківських обов’язків через смерть однорічної доньки. А сам хлопець у дев’ятому класі ледь вміє писати.

У прес-службі поліції Львівщини не коментують цієї ситуації, адже у ній фігурують двоє неповнолітніх. Зараз правоохоронці проводять розслідування, а встановити батька дитини зможуть лише після народження дитини.

З етичних міркувань імена фігурантів та назва села приховуються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові стріляли і викрали людину. ФОТО, ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X