WestNews.com.ua

Свято сім’ї: в Івано-Франківську навчать будувати щасливі стосунки

13.05.2019, 19:51  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 13 травня відбулась прес-конференція з нагоди проведення фестивалю Family practice. “Простір для сімейного розвитку”, інформує WestNews

Організатори Family practice «Простір для сімейного розвитку»: БО БФ «Карітас Івано-Франківськ», Сімейний клуб «Мистецтво бути разом», Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради та Університет Короля Данила.

З 15 по 25 травня фахівці проведуть ряд тренінгів та майстер-класів, що направлені на популяризацію сімейних цінностей. Це комплекс заходів, що приурочені до Тижня Подружжя. А 26 травня по завершенню усіх заходів відбудеться фестиваль сім‘ї, який започаткували три роки тому.  На фестивалі в міському парку кожен відвідувач зможе знайти цікаву атракцію для себе: фотозону, флорбол, тато-кафе, майстер-класи, батути та багато іншого.

“Наше суспільство зараз має багато проблем, тому наша праця направлена на те, щоб підтримати родину і дати поради, як зберегти і зробити її щасливою. Саме тому ми організували цей фестиваль, щоб навчити кожну родину як бути щасливими”, – розповідає директор БФ Карітасу о.Володимир Чорній.

 

Засновник Сімейного клубу “Мистецтво бути разом” Дмитро Андрусів зазначає, що над стосунками потрібно працювати, не тільки отримувати від партнера, а й віддавати. Молоді люди часто очукують від партнера чогось більшого і коли не отримують цього, то за пару років розлучаються.

Всі заходи безкоштовні за попередньою реєстрацією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До дня вишиванки в Галичі розмалюють центральний майдан

 

 

13.05.2019, 19:51  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X