WestNews.com.ua

У Коломийському районі директор інституту одного із закладів вищої освіти  “налагодив механізм отримання хабарів” – СБУ. ФОТО

14.05.2019, 13:37  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Співробітники СБУ викрили на систематичному одержанні хабарів директора інституту одного із закладів вищої освіти у Коломийському районі.

Оперативники спецслужби встановили, що чоловік налагодив механізм отримання хабарів від студентів вишу за успішне складання сесії, повідомляє прес-служба СБУ.

Директора інституту затримали в робочому кабінеті під час одержання 4000 грн від студентки за «проходження практики» та «захист курсової роботи». Під час обшуку в кабінеті також виявили інші кошти, отримані доктором юридичних наук.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ПРИКАРПАТТІ ШКОЛИ І САДОЧКИ ДОДАТКОВО ОТРИМАЮТЬ 31 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X