WestNews.com.ua

Місцеві рятувальники допомагають калушанам долати наслідки стихії

20.05.2019, 11:30  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У Калуші досі підтоплені 7 дворів

За інформацією Калуського міськрайвідділу УДСНС в неділю, 19 травня, у Калуші відбулася робоча нарада за участі міського голови та першого заступника міського голови щодо ліквідації наслідків проливних дощів.

Робоча група встановила, що на території житлового  мікрорайону «Підгірки» в суботу, 18 травня, було частково підтоплено 18 домогосподарств з присадибними ділянками. Станом на 22.00 неділі, 19 травня, залишалися підтопленими 7 дворогосподарств: рівень води становив від 10 до 20 см.

На місці події працівники КП «Водотеплосервіс» та ДПРЧ-7 міста Калуш відкачують воду з присадибних ділянок. Залучено 3 одиниці техніки, 2 мотопомпи та 10 людей.

До проведення відновлювальних робіт залучено ресурси спеціалізованих служб цивільного захисту міста. З міського матеріального резерву на ліквідацію наслідків негоди виділяються паливно-мастильні матеріали для забезпечення роботи залученої техніки.

Координацію робіт з ліквідації даної негоди здійснює безпосередньо міський голова Ігор Матвійчук.

20.05.2019, 11:30  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X