WestNews.com.ua

Суд у справі Дерещука: суд змінив порядок дослідження доказів. ФОТО

20.05.2019, 11:30  |  Автор:   Менів Андрій

Сьогодні, 20 травня, у Івано-Франківському міському суді відбулося слухання у справі Михайла Дерещука.

Справу веде колегія суддів Хоростіль, Деркач, Руденко. Варто зазначити, що у судді Зеленко закінчилися повноваження, тому справу Дерещука передали судді Хоростіль, інформує WestNews.

На судове засідання не з’явилися свідки Терлецька і Гладій – від захисту, суд надсилав повістки, втім, на них не отримано відповіді.

Як з’ясувалося, свідкі наразі немає на території України.

Прокурор попросив змінити порядок дослідження доказів, відтак запропонував досліджувати письмові докази, оскільки свідків не з’явилися.

Окрім того, підсудний зачитав звернення до суду. У ньому йдеться про те, що суддям подаються клопотання щодо стану здоров`я Дерещука, протягом шести місяців, але вони без відповіді.

У той же час, на його думку, судді затягують справу.

На кожне суддівське засідання він просить викликати КШД, враховуючи стан свого здоров`я. «Суддя не забезпечує явку свідків», – додав він.

Дерещук також додав, що «відвід колегії суддів скоро буде». Колегія порадившись на місці підтримала прокурора, відтак він почав зачитувати документи, які долучаються до справи.

Нагадаємо, що раніше WestNews повідомляв про те, що 31 липня в центрі Івано-Франківська розстріляли авто місцевого підприємця. У авто перебував Ігор Гербін, якого із пораненнями забрала карета швидкої. За інформацією правоохоронців, стріляв Михайло Дерещук, відомий під прізвиськом “Дира”. У 2015 році він балотувався до Івано-Франківської міської ради від партії “Патріот”. Пізніше підозрюваного затримали в Чукалівці. Згодом стало відомо, що розстріляний поблизу Ратуші підприємець “Червонець” помер у лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд у справі вбивства болгарської студентки: захист підсудного подав заяву про відвід суддів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X