Франківці матимуть змогу поставити питання начальнику Нацполіції Голубошу

21.05.2019, 13:38  |  Автор:   Новак Оля

У четвер, 23 травня на UA: КАРПАТИ  відбудеться ефір з Володимиром Голубошем, про вони це повідомили на своїй сторінці у Facebook.

Начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області буде звітувати в прямому ефірі про діяльність Національної поліції.

Також, всі бажаючі можуть поставити йому питання, подзвонивши у студію за номером (067) 550 20 50.

А якщо не маєте такої можливості, то можете написати пост з хештегом #Запитай_Голубоша у мережі Facebook. Найгостріші із них ведучі #Звітів_наживо обіцяють озвучити та обговорити у програмі.

Ефір починається о 19:20 год.

Нагадаємо, #Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ, де чиновники та посадовці різних рангів і структур звітують про роботу своїх підрозділів: як про досягнення, так і про помилки. За концепцією програми, до обговорення в прямому ефірі, крім представників влади, залучають журналістів, незалежних експертів та громадськість. Тривалість кожних #Звітів_наживо — 52 хвилини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейські Івано-Франківщини евакуйовують людей після негоди. ФОТО

 

21.05.2019, 13:38  |  Автор:   Новак Оля

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X