WestNews.com.ua

Як задобрити і приборкати кучеряве волосся: мій досвід

Ірина Ковалюк лікар-інтерн, косметолог 24.05.2019, 17:23 

Кучеряве волосся…Говорять, що кучерявих людей доторкнулися ангели, а в давнину такі люди вважалися посланцями Бога… 😀 Але в сучасному світі власницям кучерявого волосся приходиться ,часом, зовсім не як Богам  🙄 Плутається, розчісувати неможливо, стаєш пухнастим левом, скільки б ти не старався ви рівняти його, а якщо на вулиці висока вологість – це все немає сенсу – кучері з’являються знову через лічені хвилини, бо структура волосся дуже пориста, волосся таке набагато швидше січеться і переважно сухе.
Впізнаєте себе?


Тож сьогодні я позначу Вам декілька моїх лайфхаків з догляду за таким волоссям, які спрощують  життя особисто мені, а волосся виглядає привабливішим і здоровішим

1.Ніколи не мийте волосся в занадто гарячій воді, від цього воно пушиться ще більше, і з часом ви можете мати луску. Ідеально – кімнатна температура.
2. Ніяких шампунів із лаурилсульфатнатрієм та іншими сульфатами. Позаяк структура волосся дуже пориста, воно найбільше з інших видів волосся вбирає в себе такі хімічні складники, внаслідок чого з’являється сухість, волосся втрачає життєву силу, блиск, вологу, а натомість ці речовини вимивають все хороше з волосини. Зараз на ринку дуже багато безсульфатних шампунів (наприклад, лінія White mandarin)
Або “вручну” дивіться склад і пильнуйте, аби там не було цих сульфатів (переважно пишуть англійською ( sodium lauryl sulfate, SLS)
3. Щоразу після миття використовуйте кондиціонер для волосся. За допомогою таких засобів волосина стає гладшою, лусочки закриваються, а також деякі з кондиціонерів забирають пухнастість.
4.Не змивайте кондиціонер проточною водою, натомість намочіть руки у воді і формуйте ними кучері, аби вийшло так, що кондиціонер змивається стікаючою водою з кучерів методом промочування мокрими руками. І не до кінця !В результаті ви отримаєте акуратні, пружні, гладкі кучері.Волосся має висохнути природнім способом.
5.Як мінімум один раз на тиждень використовуйте живильну маску. Я їх купую в простому магазині таких як Watson’s, ProStor і тд. Бажано без силіконів, дивіться  склад і шукайте там слова які закінчують на -cone – conol  – саме такі закінчення в словах свідчать про силікони в продукті, він також має здатність накопичуватися на волосині і обтяжувати її. Але я особисто поки-що не можу обійтися повністю без силіконів, бо вже дуже гарний блиск і гладкість вони дають волосині. Наносьте маски на ледь просушене рушником волосся, бо інакше вся користь маски стече з водою.
6.Найкращі маски – олійні. Кучеряве волосся любить оливкову і кокосову extra virgin (з кокосовою будьте акуратні, багато є підробок – справжня кокосова має пахнути кокосом, бути білою, легко танути в руках) …Нагріваєте потрібну вам кількість олійки на водяній бані,(в жодному разі олія не повинна наноситися гарячою, ризикуєте отримати опіки) повністю змащуєте нею волосс,я обмотуєте шапочкою для душу, направляєте тепле повітря фену на маску, щоб трішки підігрілася олійка, одягаєте рушник або теплу шапку і займаєтеся своїми справами  😆
Тримати маску від 2 годин.Найкращий результат, коли залишаєте на ніч.
7. Використовуйте термозахисні засоби перед використанням фену чи інших приладів для укладки волосся. Це – аксіома.
8.Ще одна проблема кучерявого волосся – постійно плутається. Але і цьому можна зарадити:)Перед миттям голови завжди розчісуйте волосся, а також після миття можете використати спрей для легкого розчісування.Мені цей варіант підходить, але ! Якщо у вас дрібні і пружні локони після миття розправте краще волосся пальцями,бо якщо розчешете, ризикуєте стати милим пуделем:)
10.Останнє : обрізайте кучеряве волосся по ходу завитка. Тобто стандартний метод (намочити волосся і відрізати по лінії ) – не зовсім правильний для власниць локонів. Колись я прочитала про цей метод в дівчини, яка вивчала особливості догляду за кучерявим волоссям закордоном в коледжі перукарського мистецтва, спробувала, і мені дуже сподобалося.Кучері стають більш пружними, акуратними і правильної форми і, що головне, особисто в мене – менше січеться.
Підстригаю волосся приблизно раз в 3-4 місяці.

Сподіваюся мій особистий досвід стане комусь в пригоді.Випробувувала багато всього, але саме такі правила підійшли мені  🙄

24.05.2019, 17:23 

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X