WestNews.com.ua

Що потрібно знати про філологів?

25.05.2019, 20:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 25 травня в Україні святкують День філолога. Про філологів існують багато міфів і жартів, WestNews вирішив спростувати деякі з них.

1. Філологи повинні спілкуватися дуже правильною українською мовою.

Насправді це не так, філологи теж люди і також використовують діалектизми, жаргонізми і ненормативну лексику у своїй повсякденній мові.

2. Майбутні філологи не зможуть знайти собі роботу.

Філологів радо беруть журналістами, редакторами, коректорами, контент-менеджерами, копірайтерами, маркетологами. Також можна підзаробити на репетиторстві, готуючи не тільки випускників до ЗНО, а й іноземних студентів української мови.

3. Філологи знають напам’ять увесь правопис.

Так, вони його вчать всі 5 років, але деякі речі забуваються швидко.  Тому під час подальшої роботи з мовою філологи не цураються зазирати у словник.

4. Студентам філфаку подобається писати та перевіряти шкільні твори всім молодшим родичам.

Якщо ти вступив на філологію, значить ти любиш писати твори. Це в очах суспільства — аксіома. Тому тобі регулярно підкидатимуть теми для реалізації твоїх умінь і талантів. А потім ще питатимуть, чому не поставили 12.

5. Філологи не вміють додати 2+2, тобто нульові в математиці.

Філологам також потрібно рахувати гроші і використовувати математику у повсякденні. Можливо більшість з них її і не люблять, але знають на тому ж рівні, що і більшість людей.

6. Всі філологи пробували писати вірші або пишуть зараз.

Я знаю багато не філологів, які чудово пишуть і навпаки. Все залежить від таланту людини і бажання працювати в цьому напрямі.

7. Філологи прочитали всі книги у своїй бібліотеці і всіх сусідів також.

Філологи також смертні з тими ж 24 годинами у добі. Іноді і хочеться, але це далеко не так. Тому, щоби прочитати усі книжки, які їм цікаві чи потрібні, довелося би прожити не одне життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 25 травня – свята, іменини, народні прикмети, день в історії

 

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X