Стало відомо, які з партій можуть потрапити у Верховну Раду

10.06.2019, 15:18  |  Автор:   Власенко Власта

За результатами останніх соціологічних досліджень, проведених Центром “Соціальний моніторинг”  й Українським інститутом соціальних досліджень ім.А.Яременко, можна сказати, що якби вибори до Верховної Ради проходили в найближчу неділю, то до парламенту пройшли б партії “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська солідарність” і “Батьківщина”.

Ще три партії мають шанс подолати 5% бар’єр, інформує West News, з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

Зазначається, що “Слугу народу” готові підтримати 43,1% респондентів серед тих, хто визначився, і буде голосувати, “Опозиційну платформу – За життя” – 11,7%, “Європейську солідарність” – 9,2%, ВО “Батьківщина” – 9,1% опитаних.

Також можна припускати, що з урахуванням похибки вибірки, мають шанси подолати 5% бар’єр партія “Голос”, за яку готові проголосувати 4,9% опитаних, партія “Сила і честь” – 4,7%  і “Громадянська позиція – 3,6%.

При цьому, за партію Олега Ляшка проголосувало б 2,2% опитаних, за “Об’єднання “Самопоміч” – 1,9%, ВО “Свобода” і “Опозиційний блок – Партію миру і розвитку” – по 1,7%, “Громадянську платформу Надії Савченко” – 1,2%, “Національний корпус” – 1% респондентів, які визначилися зі своїм вибором.

Інші партії набрали б менше 1% голосів опитаних.

В ході опитування, яке відбувалося 15-19 травня, було опитано 2 тис 121 респондент віком від 18 років з 24 областей та Києва, вибірка репрезентативна за статтю, віком і типом населених пунктів. Помилка вибірки 1,2-2,2%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті партія Кличка висуває тільки мажоритарників

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X