У Франківську проведуть Чемпіонат України з вільної боротьби

09.07.2019, 21:04  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 9 липня, відбулася Прес- конференція з нагоди проведення чемпіонату України з вільної боротьби в Івано-Франківську, пише West News.

Конференція відбулася за участі президента федерації з вільної боротьби в Івано-Франківській області – Едуарда Прощука, старшого тренера чоловічої збірної з вільної боротьби Григорія Данька та старшого тренера жіночої збірної з вільної боротьби Володимира Євонова.

Чоловіки зазначили, що жіноча збірна, дякуючи роботі тренерського штабу двічі підтвердила статус найсильнішої команди Європи.

Едуард Прощук розповідає, що Чемпіонат у Франківську проводиться вперше. Чоловіки, за результатами змагань матимуть шанс представляти Україна на Олімпійських іграх в Токіо.

«Для Прикарпатських борців це можливість побачити зірок спорту і перейняти досвіт, а також це стимул для молодих спортсменів які зможуть побачити і з мотивувати себе.»- каже Едуард.

Орієнтовно у змаганнях візьме участь близько 300-350 спортсменів з усієї України. Зазначимо, що вперше на чемпіонаті серед дорослих немає жодної особи, яка може бути звільнена від участі в чемпіонаті. Змагатися всі будуть за будь-яких умов.

«Ми хочемо, щоб рівень наших чемпіонатів сягнув європейського або й світового. Я бачив місця, де будуть проходити змагання і можу сказати, що рівень високий тому дякую за підготовку.»,- каже Григорій Данько.

Володимир Євонов зазначає, що на Прикарпатті є багато молодих потенційних спортсменок, особливо з Калуша та Бурштину.

«Дівчата ростуть і ми сподіваємося, що вони будуть представляти нашу країну не тільки на юніорських але і на дорослих змаганнях» – каже Володимир.

Також чоловіки розповіли, нещодавно федерація Івано-Франківської області з вільної боротьби підписали угоду з Прикарпатським Національним університетом про створення академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина, яку планують відкрити вже цього року.

«Сподіваємося на високі результати вихідців академії. Там дуже сильний тренерський склад, наприклад Іван Курилюк і Василь Федоришин. А хороший тренер це запорука успіху», – каже Едуард Прощук.

Чемпіонат триватиме протягом 3 днів. 10 по 12 липня з 10 години. Урочисте відкриття відбудеться вже завтра о 16:00.

До слова, на чемпіонаті вперше будуть призові місця вперше, щоб стимулювати чемпіонів. Переможці отримають грошову винагороду від асоціації вільної боротьби України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знай наших! Медалісти Європейських Ігор з Прикарпаття поділилися враженнями від успішного виступу. ФОТО

09.07.2019, 21:04  |  Автор:   Власенко Власта

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X