Сьогодні – день тиші

20.07.2019, 10:30  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 20 липня – день тиші, заборонена будь-яка передвиборча агітація кандидатів у народні депутати на позачергових парламентських виборах.

Передвиборна агітація закінчується о 24-й годині останньої п’ятниці перед днем голосування, – зазначається у статті 70 закону «Про вибори народних депутатів України»,

Неформально останній день перед днем голосуванням називають «днем тиші».

Сьогодні забороняється проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій, пікетів) від імені партій та кандидатів, а також публічні оголошення про підтримку партією чи окремими кандидатами у депутати проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів.

Статтею 67 зазначеного закону протягом останніх двох днів перед днем голосування, тобто 19 і 20 липня, забороняється оприлюднення результатів опитування громадської думки, пов’язаного з виборами.

Нагадаємо, що Президент  Зеленський 21 травня підписав указ про розпуск Верховної Ради 8-го скликання та про призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня.

Зазначимо, що центральна виборча комісія зареєструвала понад 2,7 тисяч кандидатів, які балотуються до ВР за списками 22 партій у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та понад 3,2 тисяч кандидатів в одномандатних виборчих округах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціною життя – від куль снайперів загинули двоє українських бійців

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X