Безопераційне лікування варикозу: фанківський лікар упровадив нову методику

26.07.2019, 9:23  |  Автор:   Власенко Власта

Cудинний хірург обласної клінічної лікарні Івано-Франківська Юрій Фреїшин вперше на Прикарпатті впровадив нову методику безопераційного лікування варикозу – VENABLOCK.

Це найновіший метод, який полягає у закритті варикозної вени за допомогою спеціально розробленого біологічного клею.

Принцип VENABLOCK полягає в тому, що вену просто заклеюють і кров перенаправляється через здорові вени:

«Все дуже просто – за допомогою уколу тоненькою голочкою знеболююється місце, в ділянці якого буде встановлено маленьку трубочку для доступу до вени. Під контролем ультразвуку туди заводиться спеціальний катетер. Він локалізується в певні ділянки вздовж хворої вени. За допомогою спеціального пістолета – ін’єктора через заведений катетер в просвіт хворої вени вводиться необхідна кількість біологічного клею. Після лікування катетер видаляється, а на місце проколу розміщується пластир. Щоб ви розуміли, ця процедура триває близько 10-15 хвилин»

Дану систему лікар опанував на стажуванні у Стамбулі. А загалом вона уже 5 років активно використовується в найсучасніших клініках Європи, США та Австралії.

VENABLOCK має переваги над лазерною методикою. Однією з них є відсутність реабілітаційного періоду. Більшість пацієнтів можуть повернутися до нормальної діяльності відразу після процедури і не потрібно носити компресійний трикотаж. Стосовно клею, він абсолютно безпечний та гіпоалергенний. Для процедури потрібно всього 1-2 мілілітри.

ДЖЕРЕЛО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківські електроопори зупянияють пяних стовпів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X