Уряд виділив для Прикарпаття 120 мільйонів гривень на аварійно-відновлювальні роботи

21.08.2019, 16:14  |  Автор:   Хромей Зоряна

Уряд виділив 120 мільйонів гривень  для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Закарпатській та Івано-Франківській областях.

21 серпня 2019 року Кабінет Міністрів України за пропозицією Мінекономрозвитку виділив таку суму для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Закарпатській та Івано-Франківській областях.

Грошові кошти будуть спрямовані для подолання наслідків затоплення в низці районів Закарпаття та Івано-Франківщини, що мали місце 20 – 25 травня 2019 року внаслідок різких підйомів рівня основних річок.

Вказані кошти будуть спрямовані на відновлювальні роботи для усунення наслідків затоплення сільгоспугідь житлових будинків, низки ділянок автомобільних доріг державного, обласного та місцевого значення, пошкодження берегоукріплень, дорожнього покриття та інших об’єктів інфраструктури.

Кошти будуть спрямовані Закарпатській та Івано-Франківській облдержадміністрації з резервного фонду Держбюджету.

Нагадаємо як це було:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Городенці через необережне поводження з вогнем згоріла стайня. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X