Влада бореться за збереження цілісності майнового комплексу Городенківського цукрового заводу

У Городенківському районі з робочою поїздкою побував в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин.

Він ознайомився із ситуацією, що склалася навколо майнового комплексу Городенківського цукрового заводу і провів з цього питання робочу зустріч з головами райдержадміністрації Богданом Кобилянським, районної ради Іваном Мандичем, міським головою м. Городенки Степаном Яворським та громадськістю, повідомляє WestNews. 

Цікаво, що охорона на прохідній заводу, посилаючись на вказівку власників заводу, не пропустила на територію представників обласної і районної влади,громадськість та засоби масової інформації, які наочно хотіли ознайомитися із збереженням майна заводу.

“Виходячи із ситуації, що склалася, можливого демонтажу обладнання, обласна і районна влада спільно з громадськістю зробить всі вичерпні заходи в межах чинного законодавства щодо збереження цілісності майнового комплексу Городенківського цукрового заводу”, – коментуючи ситуацію зазначила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.

DSCF6125

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську волонтери почали збір допомоги для бійців під Авдіївкою.

Коментарі:

Comments are closed.