15 родин загиблих атовців із Волині оздоровлюються біля Верховини

На відпочинку в Карпатах з учора, 18 квітня, по 28 квітня перебувають 34 члени волинських сімей, чиї батьки, брати, сини загинули на Майдані та в зоні АТО.

Про це за інформацією “Волинь Post” пише WestNews.

Десятиденну подорож на Прикарпаття фінансує волонтерська організація “Народний тил” та рух “Меценати для солдата”. Як розповів волонтер Руслан Теліпський у Фейсбуці, захід відбувається вже всьоме:

“Це вже 7 подібний заїзд, який манить волинські родини в чарівний край високих гір, стрімких потоків і чистого-пречистого повітря.

 З 18 по 28 квітня чергові сім’ї Небесного Легіону та Небесної Сотні перебуватимуть на психологічно-оздоровчій реабілітації поблизу міста Верховина. В рамках програми з психологічної реабілітації організатори проводитимуть для членів сімей, які постраждали в АТО чи Революції Гідності різноманітні заходи: екскурсії горами та сходження на вершини, цікаві пригоди, заняття з дітьми, психологічні тренінги, фізкультурно-оздоровча терапія, ознайомлення з народними звичаями Гуцульщини і Покуття, а також традиційними стравами і побутовою культурою“.

83140677

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Найважча картина не на полі бою, а в морзі», – військовий медик Іван Дем’яник

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.