На Прикарпатті 2017 рік пропонують проголосити Роком Української Повстанської Армії

В Івано-Франківській облраді розпочалося засідання постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

Депутатська комісія розглянула питання “Про проект рішення обласної ради “Про проголошення в області 2017 року Роком Української Повстанської Армії”. На це питання доповів голова постійної комісії облради з питань гуманітарної політики та свободи слова Юрій Черневий.

Це проводиться з метою об’єктивного висвітлення діяльності українського визвольного руху, передає WestNews. Також належної підготовки і відзначення в області 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії.

“Колеги, ви розумієте, що буде розроблена комплексна програма до цієї теми. Немає жодного органу місцевого самоврядування, органів культури, яких це б не стосувалось. Ці заходи будуть фінансуватися. Це піднімає статус області. Також йтиме різноманітне фінансування”, – перший заступник голови облради пояснив Василь Гладій.

До слова, 2016 рік проголосили Роком Івана Франка в області.

Таким чином, депутатська комісія схвалила цей проект рішення, проголосувавши “За”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чергова забудова. Комісія Івано-Франківської облради взялася за будівельний скандал на вулиці Національної Гвардії. ФОТО

 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.