16-річному хлопцеві з Прикарпаття, який вже рік бореться з онкозахворюванням, потрібна допомога. РЕКВІЗИТИ

16-річному хлопцеві з Прикарпаття, який вже рік бореться з онкозахворюванням, потрібна допомога. 

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналыст газети “Дорожній контроль” Віталій Мацьоцький, передає WestNews.

“Друзі, я знову Вас прошу про допомогу!!!

Я вже писав про свого 16-річного племінника – Богдана Мацьоцького, який вже майже рік лікується в Київському міському онкологічному центрі, з страшним діагнозом – Саркома Юінга, яка вразила п’яточну кістку.

Він мужньо пройшов шість важких хімій і опромінювання, терпів жахливі стоматити. Переніс надскладну операцію, під час якої видалили вражену кістку і на її місце пересадили малоберцову кістку з другої ноги.

На Великодні Свята його відпускали до дому і він зміг посвятити Паску, побути з родичами та в колі численних друзів. І вже з новими враженнями та силами продовжити лікування.

Сьогодні він вже другу добу поспіль отримує 6-ту з 8-ми післяопераційних хімій. Ці блоки робляться з препаратом Космеген, він дороговартісний та рідкісний і це далеко не повний список необхідних ліків.

Ваша неабияка допомога, покрила витрати на декілька блоків хіміотерапії. Та нажаль знову назбирався борг перед аптекою – 76 645 гривень, це не рахуючи позичений в іншої онкохворої дитини препарат Косміген, орієнтовна вартість 750-800 євро, який на протязі тижня треба десь знайти та відкупити. Нагадаю, Косміген – не сертифікований нашим любим МОЗ, хоча в розвинутих країнах використовується як ефективний хімміопрепарат по боротьбі з онкологією кісток.

Богдан мужньо переносить всі побічні дії хіміотерапій, та навіть примудряється не тільки не втрачати вагу, а і додавати 1-1,5 кг. в місяць. Навіть лікарі не можуть пояснити цей феномен.

Звертаюсь до Вас за допомогою. Йому зараз так необхідна Ваша підтримка, щоб добитися перемоги.

Богдан настільки сильний і змотивований до боротьби з цією страшною хворобою, що я впевнений в його перемозі над нею”, – ідеться в дописі.

Номер картки батька Богдана:
ПриватБанк 4149497829178575 – одержувач Мацьоцький Олександр Ігорович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маленькому Максимкові з Тлумача потрібна термінова допомога, щоб подолати важку недугу. РЕКВІЗИТИ

Коментарі:

Comments are closed.