17-річний хлопець випав з шостого поверху, бо був під дією галюциногенних препаратів

10.01.2019, 10:55  |  Автор:   Куйбіда Ірина

9 січня близько 18:12 на вул. Вернадського, 12 із вікна квартири на 6-му поверсі випав хлопець 2002 року народження. Від отриманих травм він загинув на місці події.

17-річний школяр був під дією галюциногенних препаратів. Про це повідомило міське управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, інформує WestNews з посиланням на zaxid.net. 

За інформацією, яке управління отримало від правоохоронців, встановлено, що причина падіння — передозування таблетками, які викликали галюцинації. Слідство має встановити походження речовини.

На момент трагедії юнак був вдома сам, вхідні двері були зачинені. Передсмертної записки він не залишав. Загиблий навчався в 11 класі ЗОШ № 98.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську поліція затримала рецидивіста, який збував наркотики

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X