На Прикарпатті викрили підприємця, який сприяв експорту лісодеревини за кордон

На Прикарпатті прокуратура викрила підприємця, який готував документи для незаконного експорту 2 тисяч кубічних метрів лісодеревини.

Працівники прокуратури Івано-Франківської області в рамках кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ст. 246 (незаконна порубка лісу) КК України попередили факт незаконного експорту 2 тис куб м лісодеревини, повідомляє WestNews. 

Установлено, що один із приватних підприємців області, який здійснює діяльність у лісозаготівельній та лісопереробній галузі, з метою легалізації лісодеревини, використавши первинні документи на лісопродукцію, які втратили чинність на момент пред’явлення.

Підозрюваний узаконивши їх за допомогою висновку торгово-промислової палати.

Відтак, намагався отримати в Управлінні лісового господарства області сертифікати про походження 2 тис куб м лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для безперешкодного їх експорту за межі території України.

В рамках розслідування працівники прокуратури області провели санкціонований обшук у цього суб’єкта господарювання.

В ході обшуку вилучено та арештовано 515 куб. м лісодеревини сумнівного походження, з яких понад 400 куб. м – продукція 2016 року. Слідчі дії тривають.

28myjqjcxza

Читати також: На Прикарпатті прокуратура повідомила про підозру двом депутатам, які вимагали 2000 доларів за землю.

Загрузка...

Comments are closed.