WestNews.com.ua

На пенсії створила свій перший сайт. Іванофранківка Галина Плотницька

01.10.2020, 20:14  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

Іванофранківка Галина Плотницька створила на пенсії свій перший сайт. Вона – учасниця громадської організації “Ба і Ді”. За рік діяльності приєдналося уже 30 людей. Для вирішення нагальних питань створили вайбер-групу.

“Життя у 60+ не тільки існує, але й має бути цікавим і яскравим”, – вважає Галина Плотницька.

 

 

“Побачила у Facebook оголошення, що “Інша освіта” проводить курси діджитал-технологій “Наново 45+”, пішла записалася. Почала писати й подумала, що це можна зробити такий сайт”, – розповідає голова правління ГО “Ба і Ді” Галина Плотницька.

Учасниця клубу Віра Терпелевич розповідає за моду. Каже, хтось розказував за психологію, навчання проводили. Пані Люда проводила у нас майстер-клас з кулінарії, пише Суспільне

“Це моя однокласниця, ми спілкуємося безперервно. І бесіди у нас заходили не тільки, де купити, що приготувати. Давай, щось робити. Каже: “Ти згідна?”. Я погодилася”, – каже учасниця “Ба і Ді” клубу Віра Терпелевич.

Тут бабусі та дідусі знаходять підтримку та можливість поспілкуватися.

“Крім того – ми ж команда. Сучасна команда! Хоч і бабусі й дідусі. Тому ми проводимо ігри: з менеджменту, із згуртування команди”, – каже Плотницька.

 Бабусі і дідусі вчаться працювати фрілансерами. Пропонують свої послуги чи по догляду за дітьми, чи по господарству.

“Мені було технічно важко. Zoom не просто. Питала дітей, казали: “Мамо, пробуй сама!” Ви знаєте, головне – це почати”, – розповідає каже Віра Терпелевич.

Зараз пенсіонери знову відновлюють посиденьки наживо. Шукають приміщення для клубу і не втомлюються повторювати, що вони не похилого віку, а просто уже дорослі і мають досвід, з яким з радістю поділяться.

“Шлемо одне оному такі повітряні поцілуночки і кажемо: Я тебе люблю”, – розповідає учасниця “Ба і Ді” клубу Віра Терпелевич.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X