WestNews.com.ua

На Галицькій митниці затримали антикварну зброю

30.10.2020, 20:31  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

На Галицькій митниці у поштових відправленнях виявили близько 20 одиниць антикварної зброї. Їх одразу  і скерували на експертизу щоб визначити їхню культурну та історичну цінність, пише WestNews

Ссеред предметів, скерованих на експертне дослідження, – шаблі, шпаги, мечі, ножі. Зокрема, меч-катана, французька піхотна офіцерська шпага зразка 1882-го року, церемоніальна шпага, ножі часів першої та другої світових воєн.

“Матеріали стосовно предметів, які будуть визнані такими, що мають культурну чи історичну цінність скерують до Експертно-фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей для передачі відповідним установам культури”, – повідомляє Суспільне: Карпати з посиланням пресслужба митниці.

Зброю, яку не визнають культурною чи історичною цінністю, передадуть Нацполіції.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X