19-річному Олегу Романюку з Прикарпаття, у якого рак крові, потрібна трансплантація кісткового мозку. РЕКВІЗИТИ

Як писав WestNews, допомоги потребує 19-річний Олег Романюк. В хлопця важкий рецидив гострої промієлоцитарної лейкемії з дислокацією 15-17 хромосоми. Іншими словами, у Олега рак крові.

Хлопець уродженець м. Надвірна. Він навчався у Львові на стоматолога допоки не захворів. Зараз Олег втратив зір, стан важкий і потрібні кошти на лікування. Приблизна вартість лікування – 150 тис. євро та 13 тис. доларів за спеціальний літак з медичним обладнанням, адже хлопець не транспортабельний.

Ми повідомляли, що у Фейсбук створена спільнота на підтримку Олега і для залучення усіх, хто хоче допомогти. Її створив франківець Денис Бондарчук-Грита, котрий на волонтерських засадах уже вкотре допомагає хворим з Прикарпаття.

Також, у цій же спільноті, Денис Бондарчук-Грита оприлюднив проміжні підсумки за минулий тиждень роботи зі збору коштів:

“За період з 14.12 по 21.12.2016 року нам вдалося зібрати:
– рахунок в Англії – 1285.93 фунтів
– рахунок в Україні – 122.200 гривень (станом на понеділок)
– готівка: 21700 грн, 350 дол, 200 євро
– литовський фонд – £2000.
Чудовий результат, як для одного тижня. Так тримати. Ми здатні на більше. І ми разом з Олегом будемо прагнути зробити максимум. З вірою, з надією, з Божою ласкою.
Дякуємо всім добрим і милосердним людям, які не залишили Олега в такий важкий час. Дякуємо Вам усім”.

Крім того, у Фейсбук Тетяна Королюк поділилися новинами з гематологічного відділення лікарні №5 у м. Львів, де наразі перебуває Олег. Тетяна Королюк пише, що хлопцю краще, але його потрібно терміново везти на лікування за кордон, а далі потрібна трансплантація кісткового мозку.

Сьогодні (ред. – 23 грудня) в Олежика була перша за довгий час ніч без обезболюючого, що не може нас не тішити! Також він сідає та намагається розминатися і трохи ходити! Але аналізи невтішні, бласти продовжують рости і інші показники вкрай низькі.
Сьогодні по скайпу була консультація з завідувачем відділення онкогематології медичного центру Іхілов(Ichilov), Ізраїль (650$, чек додаю). Він детально переглянув історію хвороби Олега, порадив нашим лікарям, що краще і як зробити для стабілізації його стану. Як тільки Олег ввійде в ремісію, а це може зайняти більше місяця, його треба терміново везти на лікування за кордон, ну а далі – трансплантація кісткового мозку. Необхідних коштів на передоплату лікування все ще не має. Надіємося на Вашу допомогу та молитви! Дякуємо, що Ви з нами!”
Друзі, в переддень новорічних та Різдвяних свят просимо всіх небайдужих долучитися до збору коштів”, – розповіла Тетяна і закликала допомогти хлопцю.

Додамо, що зараз встановлено контакт з медичними закладами Туреччини та Італії щодо лікування Олега та консультацій.

РЕКВІЗИТИ:

5168-7572-4522-4581

Романюк Орися Василівна – бабуся Олега.

Контакти: 097-234-72-26

Читайте також: Прикарпатський богатир Василь Вірастюк приступив до тренувань після операції. ФОТО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.