2 грудня в Україні циклон різко погіршить погоду

2 грудня активний циклон із північного заходу Європи зумовить у більшості областей України сильні опади, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, ожеледь та штормовий вітер.

Температура повітря вночі 0-5 морозу, на заході близько нуля, вдень від 3 морозу до 3 градусів тепла, повідомляє WestNews із посиланням на opogode.ua.

У західній частині переважатиме волога погода, дощ та мокрий сніг, сильні опади, ожеледь. Температура повітря вночі близько нуля, вдень від 2 морозу до 3 тепла.

“2 грудня 2016 року із північного-заходу очікується вихід активного пірнаючого циклону, який швидко переміщатиметься на південний схід. Цей циклон спричинить на території Прикарпаття ускладнення погодних умов, а саме: випадіння сильного мокрого снігу, утворення ожеледі, налипання мокрого снігу, посилення вітру до 17-22 м/с, у високогір’ї Карпат до 25-30 м/с, при вітрі ймовірні хуртовини, на дорогах прогнозується ожеледиця. 3 грудня опади та явища послабляться”, – йдеться у повідомленні ДСНС в Івано-Франківській області.

snig

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.