20 діток з Івано-Франківська зможуть поїхати на відпочинок до Португалії. ФОТО

06.12.2018, 9:26  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Два десятки маленьких франківців матимуть змогу поїхати на відпочинок до далекої Португалії, інформує WestNews.

Минулого тижня цю можливість обговорили керівники муніципалітету міста Браги разом з керівником департаменту культури Івано-Франківської міської ради Надією Загурською.

Це будуть малюки з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти учасників АТО та інших соціально незахищених категорій населення. Також португальські колеги хочуть, щоб їхні діти приїхали до нашого міста.

Наступного року представники міста-партнера приїдуть до Івано-Франківську на День міста, привезуть свою традиційну кухню.

«Ми вже приймали делегацію цьогоріч, й гостям так сподобалося, що хочуть приїхати знову. В Бразі, як і в Португалії загалом, дуже велика українська діаспора. Саме тут з’явився перший у Європі пам’ятний знак Небесній Сотні. Дуже приємно, що наші міста-побратими у ЄС підтримують нас у цей час», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X