Прикарпатські вибухотехніки ознайомили студентів зі зброєю і спецзасобами. ФОТО

Працівники вибухотехнічної служби та роти поліції особливого призначення ГУНП в області, спільно з представниками НК «Азов», провели заняття зі студентам. Юнацтво навчали правил поводження зі зброєю, спецзасобами та дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Студенти Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету “Одеська юридична академія”, в ході проведення уроку ознайомилися зі зброєю і спецзасобами. Дізналися про заходи безпеки і дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Такі заняття, окрім здобутих знань, виховують у юних дівчат та хлопців почуття патріотизму. Потрібність військового виховання нині є досить актуальною. Багато хто з юної аудиторії у майбутньому можуть стати офіцерами правоохоронних органів для яких основою повинні бути військовий гарт та дисципліна. Саме це формує високу відповідальність молоді. Студенти з цікавістю слухали правоохоронців та здобули як теоретичні, так і частково практичні знання, вміння та навички військової спеціальності. Зокрема, дізналися про будову пістолета, автомата, гранати та принципів ведення стрільби. Про це WestNews повідомили у секторі комунікації ГУНП в Івано-Франківській області. Деякі студенти самостійно випробували свої здібності у розборці та зборці автомата Калашникова та пістолета Макарова. Правоохоронці навчали слухачів практичних дій у разі виявлення на вулиці підозрілих предметів, які можуть бути вибухонебезпечними.

Читайте також: Люди в чорному: на Прикарпатті невідомі в масках пограбували мешканця Крихівців

Студенти підсумували про дуже цікаві і повчальні заняття. Тож, сподіваємося, що діти достатньо «озброїлися» здобутими знаннями, щоб знати, як поводитися у небезпечній ситуації аби врятувати своє життя чи зберегти здоров’я.

Загрузка...

Comments are closed.