Джерелом грошей в державі є бізнес, – Ксенія Ляпіна на Прикарпатті

Сьогодні Прикарпаття із робочою поїздкою відвідала голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, передає WestNews.

Вона зустрілася із місцевими ЗМІ в Івано-Франківську. Ксенія Ляпіна каже, що дана служба є фільтром між органами місцевого самоврядування та бізнесом. Найголовніше, щоб регуляції проходили без зайвих порушень, переконана Ксенія Ляпіна, а тому треба, щоб все було прозоро і дружньо.

“Місцеве самоврядування в процесі децентралізації отримає багато регуляцій. Але не завжди місцеве самоврядування вміє з цим впоратись. Це не можна зробити інтуїтивно. Адже щоб рішення було правильне – потрібно аналізувати. Якраз тут необхідний регуляторний вплив”, – розповіла голова Державної регуляторної служби України.

img_9095_-1

Читайте також: ТОП-10 подій тижня: “Фіолет”, “Jazz Bez 2016”, КВК та вистава від “Apahe Crew”

Ляпіна вкотре нагадала, що джерелом грошей в державі є бізнес. А завдання служби – реалізація державної регуляторної політики, державної політики у сфері ліцензування, дозвільної системи, нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності та координація дій органів виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства і підприємництва з питань спрощення регуляторної бази та дерегуляції господарської діяльності.

Додамо, що Державна регуляторна служба України була створена у 2014 році, однак функціонувала ця структура ще з 1997 року.

Крім того, Ксенія Ляпіна провела семінар для держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування Прикарпаття. На ньому йшлося про новітні інструменти державного управління, аналіз регуляторного впливу та проведення М-тесту.

 

Загрузка...

Comments are closed.