Новий асфальт на Мазепи кидали просто в болото – активісти

В Івано-Франківську триває ремонт вулиці Мазепи – однієї із найстаріших у місті. Тендер на проведення робіт виграла ТзОВ “Івано-ФранківськАвтоДор”.

Проте, громадські активісти висловили своє невдолення методами роботи компанії. За словами керівника громадської ради з контролю за ремонтом доріг Михайла Панчишина, робітники стелили асфальт під час дощу, кидаючи його в болото.

“В суботу мені подзвонили і повідомили, що на вулиці Мазепи розпочали ремонт і кидають асфальт просто в болото. Тоді йшов дощ, булое дуже мокро. Коли я приїхав на місце, то ці слова підтвердились”, – розповідає пан Панчишин.

“Вчора, о 16 годині ми прийшли на місце і побачили, що йшла підготовка до нічного асфальтування. О 17 годині розпочався сніг. Я подзвонив міському голові. Його на роботі не було, тож я передав через секретарку прохання, щоб роботи були терміново припинені”, – додав він.

Михайло Панчишин переконаний – в ході ремонту вулиці абсолютно не дотримується технологія асфальтування. Адже такі роботи не можна проводити при температурі нижче 5 °C тепла.

Михайло Панчишин

Михайло Панчишин

Пан Панчишин заявив, що запрошував на виїзне засідання керівника ТзОВ “Івано-ФранкіськАвтоДор” Андрія Шуневича та директора Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушака. Проте, ніхто з нимх так і не прийшов.

“Ми хочемо знати від виконавця гарантійний термін робіт. Ми ж навіть не знаємо, чи це капітальний ремонт, чи поточний. По об’єму це ніякий не капітальний ремонт”, – каже Михайло Панчишин.

Громадська рада прийняла рішення звертатися до міського голови Руслана Марцінківа та до ЗМІ. Окрім цього, активісти побоюються, що весь асфальт потріскає.

Загрузка...

Comments are closed.