WestNews.com.ua

3 жовтня Івано-Франківська обласна рада проведе позачергову сесію

02.10.2019, 16:19  |  Автор:   Хромей Зоряна

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради позачергова 31-а сесія обласної ради відбудеться у четвер, 3 жовтня 2019 року, о 15 годині в залі засідань обласної ради (IV пов.), інформує WestNews.

Під головуванням першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулася нарада представників фракцій в обласній раді. Зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в Україні представники фракцій висловили спільну думку про необхідність проведення позачергової сесії обласної ради.

До проекту порядку денного наразі запропоновано два питання – “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні” та “Про звернення обласної ради щодо заборони іноземним фізичним та юридичним особам набувати у власність землі чи інші державні стратегічні ресурси України”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківськ – для людей: наше місто очолило рейтинг Індексу публічності місцевого самоврядування

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X