WestNews.com.ua

30-річного громадянина Грузії видворено за межі нашої країни за рішенням суду в Івано-Франківську

07.11.2019, 14:33  |  Автор:   Менів Андрій

Один з пасажирів авіарейсу сполученням Київ-Батумі – небажаний гість України щонайменше на 5 років.

30-річного громадянина Грузії щойно було примусово видворено за межі нашої країни за рішенням суду в Івано-Франківську, куди з позовом звернулося УДМС в області щодо порушення цією особою законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства. Причому не вперше, повідомляє Міграційна служба Івано-Франківської області.

Як з’ясовано, з липня громадянин Грузії ухилявся від примусового повернення на свою історичну батьківщину. Наприкінці жовтня працівники поліції і міграційники затримали правопорушника під час проведення цілеспрямованих профілактичних заходів, а відтак з метою ідентифікації та забезпечення подальшого примусового видворення за межі України помістили його до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України.

Міграційна служба Івано-Франківщини вдячна і ще буде вдячною тим небайдужим громадянам, які корисною інформацією сприяють у виявленні фактів вчинення правопорушень іноземцями.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X