WestNews.com.ua

31 жовтня: наймістичніший день у році

31.10.2020, 9:05  |  Автор:   Хромей Зоряна

Хелловін — переддень Дня всіх святих або Самайн, свято, яке відзначається переважно в США. Істрія цього свята налічує кілька тисячоліть. Культурологи вважають, що Хелловін святкували ще в кельтські часи. Зараз же Хелловін є одним з найулюбленіших свят американців, яке відзначають як дорослі, так і діти.

А ще цього дня у 1992 році Папа Римський Іван Павло II оголосив рішення про церковну реабілітацію італійського астронома Галілео Галілея, котрий стверджував, що Земля не є центром Всесвіту і був змушений зректись своїх поглядів під тиском суду інквізиції.

Сьогодні у світі відзначають:

  • Міжнародний день Чорного моря
  • Міжнародний день економії
  • Всесвітній день міст

Іменини відзначають: Йосип, Юлій, Лука, Марина, Злата, Юліана, Гаврило, Давид, Юліан, Семен.

У православній церкві 31 жовтня особливо шанують пам’ять святого Луки, якого вважають автором чотирьох Євангелій. Також він відомий як один з 70 апостолів і сподвижник апостола Павла. Згідно з переказами, Лука був покликаний на першу проповідь про Царство небесне, яку при своєму земному житті проводив Ісус. Уже значно пізніше Лука супроводжував Павла в подорожах. Сам Лука прийняв мученицьку смерть на території Фів. Написав за життя не тільки 4 Євангелія, а й Діяння святих апостолів. Крім того, згідно з історичними відомостями, саме Лука є першим іконописцем. Його роботою стала ікона Богоматері. Надалі Лука написав ікони Чентоховской, Володимирській, Кікської, Сумельской Божої матері. Саме з цієї причини цибулі вважали на Русі покровителем усіх живописців.

Народні прикмети на 31 жовтня:

  • Якщо сніг не випаде, то зима настане нескоро.
  • Якщо корови скриплять в хліві зубами, то зима очікується холодною і довгою.
  • Якщо в кінці жовтня “роги” місяці на небі орієнтовані на північ, то буде сухо і швидко ляже сніг, а якщо вони спрямовані на південь, то до листопада буде сльота.
  • Якщо в цей день хмари пливуть з півночі на південь – до сонячної погоди, а з півдня на північ – до негоди.

Що не можна робити 31 жовтня:

  • Сьогодні не можна переїдати.
  • Заборонено спилювати дерева, обривати кору і гілки.
  • Не можна також позичати гроші і їжу. При цьому потрібно відмовитися від гострої їжі і категорично не можна вживати алкоголь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Хеловін – 2020: де франківчанам святкувати наймістичніший день у році?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X